KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Net Yapı,  Yeşil çatı sistemleri ve peyzaj ürünlerinde sistem çözümleri ve teknik destek sağlayarak ülkemizde de yaygınlaşmaya ve büyük projelerde kullanılmaya başlayan bu sistemlerde komple çözüm önerileri sunmaktadır.

Ayrıca Geosentetik ürünlerde distribütörü olduğu ( Polipropilen Geotekstil keçeler, Drenaj plakaları, Geokompozitler, PET ve Cam Elyaf Gridler, Erozyon Kontrol Matları, Geocell Hücresel Dolgu Sistemleri ) geniş ürün yelpazesi ile geoteknik uygulamalarda inşaat sektörünün ihtiyacı olan çok çeşitli ürünleri sektörün hizmetine sunmaktadır.

Bu ürünlerin yanı sıra Net Yapı, Dilatasyon Profilleri satışı ve uygulaması ve Dekorasyon Profilleri satışı ile de inşaat sektörünün hizmetindedir.

Üretim, ithalat, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren firmamız yurtdışından ithal ettiği ürünler ve yerli üretim malzemeler ile ülkemizin ihtiyaç duyduğu spesifik ve detay malzemeler konusunda büyük bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir.

Net Yapı, tecrübeli mühendislerden oluşan satış ekibiyle her türlü teknik problemlerinizde çözüm ve önerileriyle daima müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ve satış sonrası vermiş olduğu teknik destekle sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Saygılarımızla,

Net Yapı Malzemeleri İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.